Elegantie un modernie deserti – svētkiem, kāzām, dāvanai, priekam!

Desertu Studija gatavo modernās franču musa tortes un kūciņas, parklātas ar spoguļglazūru vai samtaino šokolādes velūrvirsmu. Ir iespējams pasūtīt kāzu tortes, macarons, zefīrus, marmelādi, siera kūkas un kapkeikus.

Rīkojam privātas, grupu un izbraukuma kūku un desertu meistarklases visā Latvijā.

Kas ir musa kūka?

Ja vispār neesat pazīstami ar musa kūkām, īsi nosauksim tās par garšu un tekstūru eksploziju! Muss ir gaisīgs krēms, kas nedaudz atgādina saldējumu pēc garšas. Franču musa tortēm iekšā nav tikai muss. Tā protams ir galvenā sastāvdaļa, un pārējās ir tā apvalkā, bet pilnvērtīga torte nebūs bez pildījuma slāņiem. Parasti tie ir: plāns biskvīts, ogu vai augļu marmelāde, krēma slānis, kraukšķīgais slānis. Slāņi vienmēr jābūt vairāki, jo ideja ir tieši to savienojumā un mijedarbībā.

Garšas šī tipa desertos visbiežāk ir neparastas, garšu kārpiņas pārsteidzošas, pie tam garša ir viegli atpazīstama. Protams nevar neminēt ļoti izmalcinātu izskatu musa tortēm, kas atšķir tās no parastajām tortēm – perfektas līnijas, mirdzoša spoguļglazūra, neparastas formas.. Īsta bauda perfekcionistam un gardēdim!

Desertu sastāvs un dekors

Visi mūsu deserti ir gatavoti no naturāliem svaigiem, augstās kvalitātes produktiem. Desertu gatvošanā mēs izmantojam pēc iespējas mazāk cukura, sviesta un miltu. Tādēļ mūsu deserti sanāk vieglāki, tomēr tie nav diētiski.

Krāsvielas tiek izmantotas tikai glazūrā un dekorā. Pēc pieprasījuma tās var nepievienot.

Dekorā izmantojam tikai ēdamās lietas: svaigas ogas, riekstus un šōkolādi. Mūsu dekors ir minimalistisks, tomēr vienmēr varam izdomāt kaut ko interesantu, lai deserts iederas Jūsu svētkos.
Tematiskais dekors ir par papildus samaksu. Apskatiet dažas idejas dekoram, kuras ir iespējams pasūtīt pie mums, pirms veicat pasūtījumu.

Dekoru nevar pilnībā atkārtot pēc bildes. Krāsu toņi ir aptuveni. Mastikas un marcipāna figūriņas negatavojam.

Uzglabāšana un piegāde

Ņemot vērā desertu sastāvu un naturālās sastāvdaļas, tortes, kūciņas un macarons var glabāt tikai ledusskapī, līdz 3 dienām. Transportējot ir jāizmanto ledusskapis vai arī ceļa ilgums nevar pārsniegt 30 minūtes.

Mūsu deserti ir maigi un trausli, tādēļ transportēšanai jābūt ļoti rūpīgai un lēnai. Vislabākais variants ir pasūtīt mūsu profesionālo piegādi, tādā veidā Jūs būsiet pārliecināti, ka deserts tiks piegādāts perfektā svaigumā un izskatā. Piegādes izmaksas precizējiet individuāli.

Pasūtījuma veikšana

Pasūtījumus pieņemam vismaz nedēļu iepriekš (lielajiem pasūtījumiem – vismaz 10 dienas). Bet jo ātrāk, jo labāk, jo datums var tikt aizņemts. Datums tiek rezervēts tikai ar 50% priekšapmaksu.

Ir iespējams arī ekspress-pasūtījums, jo parasti mums ir pieejami tā saucamie “brīvie” deserti, ko gatavojam tieši šādiem gadījumiem. Veiciet pasūtījumu tepat mājaslapā, gaidiet apstiprinājumu un saņemiet desertu 2-4 stundu laikā.