Loading cart contents...
Apskatīt grozu Apmaksāt
Kopā:

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Glazūrkūku meistarklases

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_basic_grid post_type=”product” max_items=”1″ element_width=”12″ gap=”20″ item=”892″ grid_id=”vc_gid:1663678337931-0fc9504f-c532-6″ taxonomies=”91″ exclude=”1044, 1040, 835, 832″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_basic_grid post_type=”product” max_items=”4″ element_width=”3″ gap=”20″ order=”ASC” item=”892″ grid_id=”vc_gid:1663678337932-40c91eae-8645-10″ taxonomies=”91″ exclude=”2115″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Mums ir ļoti personiska pieeja: kursa programma un ilgums ir ļoti elastīgas. Kopā varam izvēlēties ērtus laikus, kūku garšas un sarežģītību. Klikšķiniet uz bildēm, lai iepazītos ar ieteicamo kursa saturu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jau 8 gadus, franču musa tortes jeb glazūrkūkas top mūsu virtuvē. Esam iekrājuši jau pamatīgu pieredzi un esam gatavi dalīties ar visu, ko mēs par tām zinām.

Musa kūkas ne tikai izskatās izsmalcināti, bet veido garšu un tekstūru eksploziju! Vairāki slāņi veido garšu mijedarbību un pārsteidz garšu kārpiņas. Garšas šī tipa desertos visbiežāk ir neparastas, pie tam garša ir viegli atpazīstama. Izejvielas ir ļoti kvalitatīvas, svaigas un naturālas: šokolāde, piena produkti, augļu biezeņi, liķieri, garšvielas. Tiem, kas jau ir garšojis vai mēģinājis gatavot, noteikti ir vairāki jautājumi. Piemēram, kā uztaisīt torti tik perfektu? Vai es varu pagatavot ko tādu arī savā virtuvē? Kā gatavo spoguļglazūru? Kas ir tie franču termini cremeaux un dacquoise? Vai ir obligāti jāsasaldē torte un vai atkausēšana nesabojās to? Kādi instrumenti ir nepieciešami? Vai obligāti ir jāpērk dārgo stacionāro mikseri? Visu to un ļoti daudz citas ļoti svarīgas informācijas tiks dota mūsu kursos.

Privātas meistarklases ir 100% praktiskas – mūsu konditore Olga tikai dos instrukcijas un palīdzēs, bet jūs gatavosiet visu pašu rokām. Darba apstākļi studijā ir maksimāli pietuvoti mājas apstākļiem, lai jūs varētu viegli pielietot visas zināšanas arī patstāvīgi. Iepriekšējā pieredze nav nepieciešama, jo pasniegsim visas bāzes zināšanas. Mums tas ir perfekts izaicinājums – iemācīt kādu, kurš vispār nekad nav bijis saistīts ar konditoreju!

Meistarklases notiks mūsu mājīgajā studijā.[/vc_column_text][vc_single_image image=”913″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]

Grupu meistarklases

Grupu meistarklases norisinās nelielā grupā – 3-6 dalībnieki. Pāris stundu vai dienas laikā kopā ar mūsu konditori Olgu pagatavosiet vairākus desertus, iegūsiet svarīgas teorijas zināšanas un, protams, gatavus desertus paņemsiet līdzi, lai kopā ar ģimeni vai draugiem izbaudīt tos!

Sekojiet grupu meistarklašu kalendāram vai piesakieties kolēģu vai draugu grupā jums ērtajā dienā![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]